Nasze sery

Znajdziecie u nas co dziennie szeroką gamę ponad 50 różnych serów.

Ściana serów.

Ze względu na nasze holenderskie korzenie, większość serów pochodzi z Niderlandów. Wielkie pomarańczowe krążki rzucają się w oczy już na samym wejściu, a ich zapach rozchodzi się po całym sklepie. Każdego z nich można też skosztować przed zakupem, aby upewnić się, czy smak odpowiada lub z ciekawości porównać go z innym. W stałej ofercie posiadamy tradycyjne Goudy, młodsze i starsze, a także chłopskie sery z niepasteryzowanego mleka, z mniejszych gospodarstw, również o różnym okresie dojrzewania i z różnymi dodatkami. Poza serami krowimi jest też kilak rodzajów serów kozich.

Nasza lodówka.

Nasza lodówka jest z kolei bardzo międzynarodowa. Tutaj znajdziecie klasyczne, francuskie sery typu Brie, Camembert, Morbier, Roquefort, włoskie Gorgonzole, owcze Pecorino, świeżą Mozzarellę bawolą (Bufala), a w sezonie wiosenno-letnim także Burratę. Jest tam miejsce także na grecką prawdziwą Fetę, szwajcarskiego Gruyere, czy belgijski ser robiony przez tych samych mnichów co produkują słynne piwo Chimay. To raj dla miłośników miękkich serów pleśniowych, z czerwoną skórka, z orzechami, ale także twardych serów dojrzewających.

Oferta hurtowa.

Na zakupy zapraszamy także klientów hurtowych. U nas zaopatrzycie się w jednym miejscu zarówno w wina jak i sery. Dowozimy towar w Warszawie i okolicy, w dalsze regiony wysyłamy kurierem.  Gwarantujemy atrakcyjne ceny, fachową wiedzę i szkolenia. Chętnie przedstawimy ofertę dla innych sklepów detalicznych lub restauracji.W razie zainteresowania prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub do odwiedzenia naszego sklepu z winem i serem.

Call Now Button