Dlaczego my?

O_TW_wino&ser_032_sklep - Kopia

Prawdziwy smak i fachowa obsługa.

Starannie dobieramy wszystkie nasze produkty, u nas nic nie leży przypadkowo. Dbamy przede wszystkim o prawdziwy smak oferowanych win, serów, oliw, oliwek i innych dodatków. Sami importujemy większość naszego asortymentu dlatego możemy zagwarantować stosunkowo niskie ceny, przy zachowaniu najwyższej jakości.

Jesteśmy na co dzień w naszym sklepie, znamy najlepiej nasze produkty i z miłą chęcią doradzimy, odpowiemy na każde pytanie i pomożemy w zakupach.

O_TW_wino&ser_158_sklep_net

Lokalizacja.

Sklep znajduje się w Pęcicach, przy drodze dojazdowej z Warszawy do Komorowa.

Jesteśmy niedaleko zjazdu z S8, dlatego łatwo do nas dojechać już prawie z każdej strony Warszawy. Przed lokalem znajdują się liczne, bezpłatne miejsca parkingowe.

W razie potrzeby istniej możliwość wysyłki towaru kurierem.

O_TW_wino&ser_191_sklep_crop_net

Gotowe pomysły na prezent.

Nasz sklep to nie tylko wspaniałe produktu na spotkanie ze znajomymi, czy na wieczorny relaks po pracy. U nas znajdziecie gotowe pomysły na wyjątkowe i praktyczne upominki. Na Wasze życzenie możemy skompletować dowolnie wybrane produkty.

Sery pakujemy próżniowo, dzięki czemu pozostają świeże na bardzo długo.

Wina, importujemy samodzielnie, prosto z winnic, większość z nich znajdziecie tylko u nas na półkach, nie ma ich w żadnych super marketach.

Dobre wino i pyszny kawałek sera to wspaniały pomysł na prezent dla każdego.

Twoja Winnica

wino & ser

Firma Twoja Winnica, to Ania i Johan, Polka i Holender, miłość do wina i miłość do sera w jednym miejscu. Firma rozpoczęła działalność w 2011 roku od importu i sprzedaży win z różnych stron Europy.

Od początku poza winami chcieliśmy posiadać także inne produkty w ofercie. Naszym marzeniem było połączenie win i serów. Z jednej strony to dość popularne zestawienie, ale dla nas ma szczególny charakter, gdyż dzięki temu przenosimy do Polski trochę Holandii.

Po kilku latach cel udało się osiągnąć. Znaleźliśmy odpowiednie miejsce i otworzyliśmy nasz sklep pełen tylko smacznych produktów sprowadzanych z licznych europejskich regionów. Poza winem i serem znajdziecie u nas też oliwy, oliwki, konfitury i wiele innych produktów.

Zapraszamy na zakupy zarówno klientów prywatnych, jak i hurtowych. Mamy bogatą ofertę win i serów do restauracji oraz sklepów detalicznych. Organizujemy degustacje win i serów, a także tworzymy wyjątkowe zestawy upominkowe dla firm.

Call Now Button