Hans und Johannes Nehrer

Weingut Nehrer

Po swoim ojcu Hansie Nehrerze, winnice powoli przejmuje młody i pełny nowych pomysłów Johannes. Tradycja, miesza się z nowoczesnym podejściem do produkcji wina, pełnej eksperymentów, z zachwianiem poszanowania natury.

Dowiedz się więcej
Eschenhof-Holzer_01

Eschenhof Holzer

Winnica Eschenhof Holzer znajduje się w Großriedenthal, w regionie winiarskim Wagram. Tutaj innowacyjny producent win Arnold Holzer czerpie z unikalnego bogactwa natury i produkuje wyjątkowe, bardzo przyjemne wina białe, różowe, czerwone oraz pomarańczowe.

Dowiedz się więcej
Azienda Agricola Adanti

Azienda Agricola Adanti

Gospodarstwo Adanti jest jedną z historycznych winnic regionu Montefalco w Umbrii, który słynie z win o chronionej nazwie Sagrantino DOCG i Montefalco Rosso DOC. Do rodziny należy 40 ha ziemi, z czego 30 ha zajmują krzewy winne, a 10 ha gaje oliwne.

Dowiedz się więcej
20150723_112107

Donatella Cinelli Colombini

Historia rodziny Colombini sięga XVI w. Na terenie winnicy mieszczą się zabytkowe budynki mieszkalne, kaplice, ogrody i pomniki. W pięknym domu właścicieli, sypiał niegdyś  Wielki Książe Toskański podczas potajemnych schadzek z kochanką, a obecnie w piwnicach leżakują wielkie wina.

Dowiedz się więcej
Riondo_SA

Cantine Riondo

Cantine Riondo, z siedzibą w Montelforte d’Alpone i winnicami rozsypanymi po całym regionie Veneto, produkuje takie klasyki jak słynne, wielkie wino Amarone della Valpolicella, czy popularne, musujace Prosecco. Ich wina białe, czerwone i musujące cechuje jakość i uznanie na rynkach światowych.

Dowiedz się więcej
peth-wetz_05-10-2015_3500px_300dpi-4963

Weingut Peth-Wetz

Winnicę Peth – Wetz prowadzi Christian Peth wraz ze swoją żoną Mają. Już na pierwszy rzut oka, patrząc na zawsze czarne od ziemi palce Christiana, widać że nie jest on jedynie właścicielem firmy, ale przede wszystkim winiarzem, rolnikiem i wielkim pasjonatem. Wina to jego miłość i sposób na życie.

Dowiedz się więcej
Call Now Button