Wino i ser w jednym miejscu.

U nas znajdą Państwo bogatą ofertę win oraz serów do swojej restauracji lub sklepu specjalistycznego.

Jesteśmy młodą firmą i nieustannie rozwijamy ofertę w oparciu o zapotrzebowanie naszych klientów, zapewniając tym samym ciągłość dostaw wybieranych przez Państwa produktów.

Importujemy wszystkie wina bezpośrednio od winiarzy, dzięki czemu nasze produkty są unikatowe oraz w dobrej, uczciwej cenie. Poznajemy winnice i sami starannie wybieramy to, co najlepsze i najbardziej atrakcyjne dla konsumentów.

Nasze sery sprowadzamy z Holandii. Wszystkie są gwarantem jakości i prawdziwego smaku. W ofercie znajdą Państwo holenderskie Goudy, chłopskie sery (boerenkaas) z niepasteryzowanego mleka, sery z dodatkami ziół, orzechów, sery leżakowane 12 miesięcy, a nawet cztery lata. Dodatkowa oferujemy także inne sery, miękkie i twarde z Francji, Włoch, Szwajcarii itd. Na Państwa życzenie możemy postaramy się sprowadzić każdy, wybrany przez Państwa ser.

Współpraca z nami to obok jakościowych produktów, także profesjonalna obsługa. Pomagamy restauratorom w ułożeniu atrakcyjnej karty win, a sklepom w doborze odpowiedniego asortymentu. Doradzamy w dopasowaniu win do serów oraz innych potraw. Szkolimy pracowników i osoby, które współpracują z nami w procesie sprzedaży.

Indywidualnie dopasujemy ofertę do profilu Państwa działalności.

Cennik hurtowy win i serów dla gastronomi i sklepów detalicznych dostępny na życzenie – prosimy o kontakt.

Zapraszamy do współpracy klientów hurtowych, sektor HORECA.

Call Now Button